Horaris d'activitats dirigides

Horari Activitats Dirigides FINS EL 31 DE JULIOL

 

 

L'horari de la graella pot presentar alguns errors. Es recomana descarregar el document en PDF fent click al botó superior.

DillunsDimartsDimecresDijousDivendresDissabteDiumenge
07:15 - 08:00 SC
CYCLING
JOSEP
CYCLING
JOSEP
07:15 - 08:05 S1
BODY PUMP
BEATRIZ
ZUMBA
YAEL
BODY BALANCE
YAEL
08:15 - 09:00 PS
AIGUAPOWER 30'
BEATRIZ
AIGUAPOWER 30'
BEATRIZ
AIGUAPOWER 30'
BEATRIZ
09:30 - 10:00 S1
GAC 30'
LOIDA
Sala Fitness
DUET WALKING
JOSEP
09:30 - 10:15 SC
CYCLING
JOSEP
CYCLING
JOSEP
CYCLING
JOSEP
09:30 - 10:20 S1
CTC
LOIDA
BODY COMBAT
LOIDA
ZUMBA D'OR
BEATRIZ
BODY PUMP
LOIDA
S2
IOGA
SUSANA
ZUMBA D'OR
BEATRIZ
IOGA
SUSANA
BODY BALANCE
LALI
GIM D'OR
SUSANA
10:00 - 10:45 PS
AIGUAGIM
AIGUAGIM
AIGUAGIM FAMILY
10:00 - 10:50 S1
STEP
LOIDA
ZUMBA FAMILY
10:00 - 11:30 S3
MUAY THAI
JORDI
BOXEO
JORDI
MUAY THAI
JORDI
BOXEO
JORDI
10:20 - 11:10 S1
ZUMBA
YAEL
10:30 - 11:00 S2
MEDITACIÓ 30'
SUSANA
QI-GONG 30'
LALI
ESTIR.HOLÍSTICS 30'
SUSANA
QI-GONG 30'
LALI
Sala Fitness
DUET WALKING
JOSEP
DUET WALKING
JOSEP
10:30 - 11:15 PS
AIGUAGIM
AIGUAGIM
SC
CYCLING
SALVA
CYCLING
JOSEP
10:30 - 11:20 S2
PILATES
SUSANA
S1
BODY PUMP
LOIDA
GLAM DANCE
LOIDA
BODY COMBAT
LOIDA
10:45 - 11:00 PS
AQUAXPRESS 15´
11:00 - 11:50 S2
ESQUENA SANA
SILVIA
TAI-TXI
LALI
ESQUENA SANA
SILVIA
TAI-TXI
LALI
S1
BODY PUMP
11:20 - 12:10 S2
PILATES
SUSANA
11:30 - 12:20 S1
ZUMBA
YAEL
12:00 - 12:20 Sala Fitness
RADIKAL 20´
12:00 - 12:30 PS
AIGUAPOWER 30'
BEATRIZ
AIGUAPOWER 30'
BEATRIZ
AIGUAPOWER 30'
12:00 - 12:45 SC
CYCLING
14:00 - 14:20 Sala Fitness
RADIKAL 20´
15:00 - 15:30 Sala Fitness
DUET WALKING
SALVA
DUET WALKING
SALVA
15:15 - 15:30 PS
AQUAXPRESS 15´
15:30 - 15:50 Sala Fitness
RADIKAL 20´
15:30 - 16:15 SC
CYCLING
JOSEP
CYCLING
JOSEP
CYCLING
SALVA
15:30 - 16:20 S1
ZUMBA
JAUME
BODY PUMP
LOIDA
STEP
JAUME
AERÒBIC
JAUME
16:30 - 17:20 S1
CTC
ÀNGEL
BODY COMBAT
JAUME
BODY PUMP
17:30 - 17:50 Sala Fitness
RADIKAL 20´
17:30 - 18:20 S1
GLAM DANCE
JAUME
ZUMBA
ÀNGEL
BODY PUMP
JAUME
BODY COMBAT
PERE
ZUMBA FAMILY
JAUME
S2
ESQUENA SANA
SILVIA
ESQUENA SANA
SILVIA
17:30 - 18:30 SW
DANCE KIDS
LOIDA
DANCE KIDS
LOIDA
DANCE KIDS
LOIDA
DANCE KIDS
LOIDA
PADEL KIDS
PADEL KIDS
PADEL KIDS
PADEL KIDS
PADEL KIDS
PV
DIVERSPORTS
JAUME
DIVERSPORTS
JAUME
17:30 - 19:00 S3
MUAY THAI INFANTIL
JORDI
MUAY THAI INFANTIL
JORDI
18:30 - 18:50 Sala Fitness
RADIKAL 20´
18:30 - 19:00 Sala Fitness
DUET WALKING
ÀNGEL
DUET WALKING
ÀNGEL
18:30 - 19:15 PS
AIGUAGIM
AIGUAGIM
AIGUAGIM
AIGUAGIM
AIGUAGIM FAMILY
JAUME
SC
CYCLING
SALVA
CYCLING
SALVA
CYCLING
JOSEP
18:30 - 19:20 S1
BODY PUMP
JAUME
STEP
JAUME
CTC
JAUME
BODY PUMP
ÀNGEL
S2
ZUMBA
ÀNGEL
PILATES
MARISOL
PILATES
MARISOL
PILATES
MARISOL
19:00 - 19:20 Sala Fitness
RADIKAL 20´
19:00 - 19:50 SW
DUET CAMP
JORDI
DUET CAMP
JORDI
19:00 - 20:30 S3
MUAY THAI
JORDI
MUAY THAI
JORDI
19:30 - 20:00 S2
ESTIR.HOLÍSTICS 30'
MARISOL
19:30 - 20:15 PS
AIGUAGIM
AIGUAGIM
SC
CYCLING
SALVA
CYCLING
ÀNGEL
CYCLING
SALVA
CYCLING
ÀNGEL
19:30 - 20:20 S2
BODY BALANCE
LALI
BODY BALANCE
LALI
IOGA
MARISOL
IOGA
MARISOL
S1
AERÒBIC
JAUME
BODY COMBAT
JAUME
ZUMBA
JAUME
BODY PUMP
20:00 - 20:50 S2
IOGA
MARISOL
20:00 - 21:30 S3
BOXEO
JORDI
BOXEO
JORDI
20:30 - 20:50 Sala Fitness
RADIKAL 20´
20:30 - 21:00 S2
MEDITACIÓ 30'
MARISOL
20:30 - 21:15 SC
CYCLING
ALESSANDRA
CYCLING
ÀNGEL
20:30 - 21:20 S1
BODY PUMP
ÀNGEL
BODY COMBAT
ÀNGEL
ZUMBA
ÀNGEL

* CEM Pau Gasol - Duet Sports es reserva el dret de modificació d'aquest horari.
Alta
on-line
Tornar a inici